O tym komu trzeba zrobić dobrze i jak i kogo udawać, że się zna by zrobić karierę na YouTube;). Do tego Zakopane bez białego misia, górali i osypków może być piękne, uczestniczki brytyjskiego X Factora śpiewają i wzruszają, córki apelują do ojców by nie pozwolili nazywać je dziwkami, YouTube sam podsumowuje rok 2015 a Magda Mikołajczyk reklamuje najlepszy lek na wszystko ;)

Ciekawe filmy, świetne reklamy, dobre programy, muzyka, słowem wszystko co warte uwagi jeśli chodzi o wideo online.

Zamierzam dzielić się z Wami moimi subiektywnymi wyborami, wartych uwagi filmów z sieci, co czas jakiś w cyklu "Złowione w sieci". Dzisiaj odcinek pierwszy :)

W tym zestawieniu nie może się obyć bez podsumowania topowych twórców YouTube 2015. Chociaż za większością z nich nie nadążam ale odnotować i zobaczyć warto :)

Ten występ niezwykłego  duetu uczestniczki i jurorki brytyjskiego X Factor musicie zobaczyć i wysłuchać. Wrażliwym muzycznie gwarantuje gęsią skórkę i łzy a wszystkim innym również silne i piekne emocje.

I jeszcze raz brytyjski X Factor - słuchając uwierzycie, że każdy może...latać :)

A teraz trzymacjie się mocno bo ten filmik w meeega hardcorowy, ale też ironiczny i autoironiczny, sposób tłumaczy jak zrobić karierę na YouTube ;)

Mocny i wruszający film pokazujący jak można trafiać w serce z przekazem w sprawach społecznych. Obowiązkowo do oglądnięcia dla wszystkich wychowujących dzieci...Ojcowie, uwaga, nie dacie rady zobaczyć tego bez łez...niech przyjdzie za nimi też zrozumienie i postanowienie wyciągnięcia dobrych wniosków.

A tutaj przykład jak zrobić dobry film promujący Zakopane bez obciachowego folkloru, brudnego białego misia i śmierdzącego osycpka ;)

Ten film rozwali każdego a w szczególności wielbicieli kina. To mix wypowiedz z wielu filmów ułożony w tekst przeboju "Hello" Adele.

I na koniec pierwszego odcinka "Złowione w sieci" deser - creme de la creme ;) Reklama produktu, który rozwiąże wszystkie Wasze problemy ;)