W internecie zaczął się kolejny hejt na Pawła Kukiza. Tym razem powodem stał się wywiad z Youtube, w którym Paweł opowiada o pasji myśliwskiej. Hejterzy nakręcili się jeszcze bardziej bo zablokowaniu filmu oskarżając o to, jak o całe zło, Pawła Kukiza. A film zablokowałem ja...

Dlaczego to zrobiłem ? Mógłbym odpowedzieć...bo tak ;) Ale by nie dawać pożywki dla kolejnych spiskowych teorii wyjaśnię powody.

Jakieś 8 lat temu odwiedziłem Pawła w jego domu, z kumpelską wizytą, a przy okazji z ekipą mojej telewizji internetowej Free Tv. Telewizja ta miała charakter mocno rozrywkowy i satyryczny o czym najlepiej świadczy to, że trzon mojej ekipy stanowił skład, znanej już teraz, formacji Pyta.pl a prowadzącym większość materiałów byl też Misiek Koterski :) Dobrze się bawiliśmy robiąc tę telewizję i do każdego filmiku pochodziliśmy z duuuużym dystansem.

Tak było też podczas wizyty u Pawła i on sam tak traktował nagrywanie tych filmików. Całe materiały znalazły się na stronie mojej telewizji, już nieistniejącej niestety, a reszta i zwiastuny na Youtube. Zwiastun, w którym Paweł opowiada o pasji myśliwskiej był częścią większej całości z opowieściami o tym jak kocha on las, dokarmia zwierzyne etc. Przez tyle lat filmik nie budził emocji i kontrowersji aż nagle, kilka dni temu, w ciągu kilku godzin pojawiło się pod nim więcej komentarzy niż przez ostatnie 6 lat a w internecie rozlała się fala hejtu. To nie była przypadkowa akcja tylko dobrze zorganizowana i dlatego właśnie zablokowałem ten filmik. Nie chciałem by był wykorzystywany w kampanii bo 8 lat temu rozmawiałem z kumplem Pawłem Kukizem - muzykiem a nie kandydatem na Prezydenta i rozmowa nasza nagrywana była dla satyrycznej telewizji a nie TVP...

Kiedy zablokowałem filmik zaczęła się kolejna fala hejtu, że to Kukiz go zablokował, czego się wstydzi itp... Informuje więc, że to nie Paweł Kukiz tylko ja i sam o tym zdecydowałem bo to moje prywatne nagranie i mogę robić z nim co chce i odblokuje go też wtedy kiedy zechce ;) Tyle w temacie a zwolennikom szukania spiskowych teorii polecam kolejny filmik z tamtej wizyty - Odloty Pawła Kukiza ;) Jest tam też, o zgrozo, ;) o obserwowaniu przez Pawła ...sowieckich samolotów ;););)