Jak dojechać i zapłacić bez stresu przy pomocy smartfona ?

Jak dojadę ?
Zadawaliście sobie kiedyś pewnie takie pytanie ? ;)
Z aplikacją JakDojadę zawsze dostaniecie najlepszą i aktualną odpowiedź na nie.
Ściągnijcie aplikacje na swojego smartfona i zaphomnijcie o uciekających autobusach, błąkaniu się po przystankach, szukaniu odpowiednich połączeń na rozkładach czy próbach dowiedzenia się o nich od innych pasażerów. Nie musicie szukać też przystanków bo aplikacja pokaże Wam najbliższy i do niego doprowadzi jeśli tylko chcecie. Dylemat czy wybrać autobus, tramwaj, metro czy wszystko razem też rozwiąże za Was apka dobierając optymalne rozwiązanie. Nie wiecie jaki kupić bilet ? Apka wie ;) ale po kolei...
Gdy chcecie gdzieś jechać macie do wyboru dwie opcje - wpisujecie adres z jakiego chcecie wyruszyć i docelowy lub wybieracie opcje dojazdu z aktualnego położenia. Zaznaczacie czy w grę wchodzi opcja z przesiadkami, ja zalecam ją zaznaczać bo jeśli będzie najlepsze możliwe połączenie bezpośrednie to aplikacja i tak je zaproponuje.


Pokaże się lista połączeń z początkowym czasem startu i czasem jaki potrzebujecie by dojść do przystanku.

Wybieracie dogodne połączenie i wyświetla się cały plan Waszej podróży, jej czas oraz, a w prawym górnym, rogu, informacja jaki bilet powinniście kupić na ten przejazd.

Możecie też wybrać opcje nawigowania do przystanku a podczas jazdy apka pokazywać Wam będzie na bieżąco do jakiego przystanku dojeżdzacie. Można się więc całkiem wyluzować i zamiast wciąż obserwować trasę posłuchać audiobooka czy ulubionej muzy, o tym jak i skąd najlepiej, później, nie wszystko na raz ;)

Macie już zaplanowane połączenia, znacie cenę biletu, teraz tylko trzeba go kupić. I co ? I koniec z poszukiwaniem kioski, biletomatu, pukaniem w okno kierowcy i nerwowym wyszukiwaniem drobnych ;) Ściągniecie na smartfona apkę SkyCash i problemy z kupowaniem biletów i szukaniem ich potem nerwowo w torebce czy kieszeniach podczas spotkania z kanarem na zawsze znikną ;) kanary pewnie w czasem też - wyprą ich nowe technologie ;)

Wystarczy wsiadając do autobusu, tramwaju czy wchodząc do metra kliknąć na apkę skycash, wybrać rodzaj biletu i spokojnie podróżować. W metrze omijacie bramki kierując się do windy i nią zjeżdzącie prosto na peron - to kolejny bonus ;)

Jeśli ktoś nie korzysta z komunikacji miejskiej to jego zmorą, poza korkami,jest płacenie za parkingi - szukanie wpłatomatów, drobnych do nich, mozolne wpisywanie numeru pojazdu i próba przewidywania na ile czasu powinniście wykupić parking. Kończy się to zwykle tak, że musicie w trakcie spotkania, wybiegać w deszczu, śniegu i podobnych atrakcjach by przedłużyć parking lub ryzykujecie mandat. Ze skycash zapłacicie za parking w systemie mobi parking - najlepiej wybierając opcję start i klikając na koniec gdy wrócicie do pojazdu dzięki czemu możecie w końcu być totalnie wyluzowani w tym temacie ;) 


Nie zapomnijcie nakleić na szybę oznaczenia mobiparking, drukując wzór z internetu, odbierając naklejkę z biura zarządcy parkingu lub, po prostu, pisząc na kartce mobiparking i umieszczając ją za szybą.

Ze skycash kupicie też bilety do kina i na imprezy stadionu narodowego.

Kupicie bilety na koleje regionalne i Intercity

Możecie płacić w różnych miejscach korzystając z tej apki.

A, co najfajniejsze, przesyłać pieniądze, po prostu, do kogoś na inny numer telefonu.

Aby zacząć wystarczy doładować konto a można to zrobić na kilka sposobów.

Ściągnijcie apkę skycash już teraz tutaj jeżeli macie iphone
SkyCash autorstwa SkyCash
https://appsto.re/pl/koKft.i

Lub tutaj jeżeli korzystacie z telefonu z systemem Android
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skycash.beta

Miłego ułatwiania sobie życia :)