Emirates wygrywa internety :)

Linie lotnicze postawiły na niestandardowe reklamy a najnowsza jest już kompletnie odlotowa - dosłownie i w przenośni ;)

Kilka dni temu internauci oszaleli na punkcie eventu lini Emirates ze stewardesami na stadionie. I słusznie, nie tylko ze względu na to jak atrakcyjne były one same ;) Nie mniej niż pomysł na taką akcję - przygotowany perfekcyjnie i rozegrany na tak ryzykownej arenie jak stadion piłkarski dla nieobliczalnej publiki, która mogła łatwo uznać takie wydarzenie za naruszenie ich świętego terytorium. A jednak - odwaga i kreatywność się opłaca - kibice na stadionie oszaleli a za nimi internauci. Musicie to zobaczyć :)

Kiedy wydawało się, że linie Emirates już długo nie przebiją niczym akcji ze stadionu, wczoraj, w sieci pojawiła się najbardziej odlotowa reklama w historii ! Naprawdę - by nie zdradzać szczegółów i pozostawić dla Was zaskoczenie, zapewniam tylko, że to nie są sceny z najnowszego Bonda wykreowane przez speców od efektów specjalnych ale prawdziwa akcja nad Dubajem ;) Zobaczcie sami :)