Magdalena Cielecka, Barack Obama, Danuta Stenka, Bill Clinton, Iza Kuna, George Bush, Tina Fey, Bogusław Linda, Huyen, Nick Nolte, Dorota “Doda” Rabczewska, Borys Szyc, Alec Baldwin, Barbara Walters, David Letterman, Jim Carrey, Kasia Mecinski, Krzysztof Gonciarz.
Co łączy te osoby ?
Ich wszystkich zobaczycie i usłyszycie w pierwszym odcinku mojego vloga “Buszujący w sieci” ;)

A dowiecie się, z mojego vloga, między innymi, o tym, że:
- wkrótce znikną kasy, kasjerki, kasjerzy właściwie cała obsługa wielu sklepów
- David Letterman - najsłynniejszy prowadzący talk show na świecie wraca z nowym programem - choć miał już być na emeryturze ;)
- w Polsce produkuje się najlepsze słuchowiska na świecie, superprodukcje w kategorii audiobooków i warto ich słuchać
- Polacy nie chcą płacić abonamentu na TVP ale chętnie zrzucają się na vlogi twórców programów emitowanych na Youtube
- a Doda musiałaby zamordować swojego narzeczonego, Cezarego Pazurę, by mieć własne kasyno ;)
Netflix, Audioteka, HBO GO, Amazon, YouTube to platformy, z których kontent czy aplikacje polecam Wam tym razem. 
Miłego oglądania, słuchania a jeśli Wam się spodoba to dajcie like ;) komentujcie i udostępniajcie dalej -:)bez tego vlog nie ma szans wyświetlać się innym...
W moim vlogu polecam Wam to, co moim zdaniem warte uwagi w sieci. Są to same pozytywne rekomendacje - hejt zostawiam innym wink Przez lata tworzyłem i tworzę programy telewizyjne, radiowe, widowiska teatralne, eventy ale także media online. Byłem pierwszym, polskim partnerem YouTube i już 10 lat temu budowałem tam największe kanały. Teraz tutaj, na Facebooku, zaczynam się dzielić z Wami moimi wrażeniami o tym co w sieci warto zobaczyć, posłuchać, przeczytać itp. A znaleźć można naprawdę wartościowe i profesjonalne treści na każdy temat. Często pytacie mnie na privie tu i w realu co warto w sieci zauważyć, jaką aplikację ściągnąć ? Postanowiłem odpowiadać zbiorowo, tutaj, w postaci vloga .Trzymajcie kciuki żeby nie zabrakło mi czasu i zapału i dopingujcie mnie reakcjami, komentarzami, udostępnianiem dalej kolejnych odcinków.
Do zobaczenia
Radek Kobiałko "Buszujący w sieci" :)

David Letterman "Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać" - Netflix
https://www.netflix.com/title/80209096

 


Najlepsi aktorzy polskiego kina zaangażowali się w nagranie audiobooka „Karaluchy" Jo Nesbø -- pierwszej kryminalnej superprodukcji! Druga z cyklu powieści o bezkompromisowym policjancie z Oslo, Harrym Hole. Cały audiobook: 
https://audioteka.com/pl/audiobook/karaluchy

 


Czarne Lusterko 1% :
https://youtu.be/MFUUydRo-OQ

 


Czarne lusterko 69.90 :
https://youtu.be/z1o1kvjTzG8

 


Grenlandia Daily Vlog Krzysztof Gonciarz :
https://www.youtube.com/watch…

 


Serial "Graves" HBO GO :
http://www.hbo.pl/series/graves-odc-1_-86179

 


David Letterman's Final Show :
https://youtu.be/7fakUXT0dvE

 


#netflix #hbogo #amazongo #youtube #audioteka #doda #pitbull #barackobama #alecbaldwin#davidletterman #billclinton #georgebush #barbarawalters #magdalenacielecka #bogusławlinda #borysszyc#izakuna #danutastenka #krzysztofgonciarz #kasiamecinkski #nicknolte #huyen #emce #czarnelusterko#streaming #kontent #onlinetv #audiobook #buszującywsieci #radekkobiałko